Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing great quality so pleased!
Color: Black
Price: £8.25
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Men |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2312019661629122 |
Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing great quality so pleased!
Color: Black
Author: g***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thank you !! perfect !!!!
Color: Gold
Author: d***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cool😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I have two of these wigs now, they're my absolute fave, I wear them all the time. Very good quality and easily styled.
Color: Multicolor